net018.co.rs

 

NET 018    •    tel: 018 595 588, 062 272 177, 069 272 1770    •    mail: office@net018.co.rs    LinkedIn 

 

  Home        Podaci      @ kontakt          Pretraživanje         B2B portal     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

Kablovi Cat 5e, 6, 7, 8.2,...

 

Kablovi Cat 5e, 6, 7, 8.2,...

 

Patch kabl Cat5e, Cat6 ....

 

Patch kabl Cat5e, Cat6 ....

 

RJ45 moduli, konektori ....

 

RJ45 moduli, konektori ....

 

Utičnice za module RJ45

 

Utičnice za module RJ45

 

19" patch paneli bakar

 

19" patch paneli bakar

 

19" VOICE paneli, reglete

 

19" VOICE paneli, reglete

 

Svičevi, ruteri, MC,SFP...

 

Svičevi, ruteri, MC,SFP...

 

FO kabl OS2,OM4,OM3...

 

FO kabl OS2,OM4,OM3...

 

FO adapteri, konektori ...

 

FO adapteri, konektori ...

 

Oprema  za spoljno vođenje optičkih kablova

 

Oprema za spoljno vođenje optičkih kablova

 

Pigtailovi

 

Pigtailovi

 

Splice kasete

 

Splice kasete

 

FO patch kablovi

 

FO patch kablovi

 

FO patch paneli, moduli ...

 

FO patch paneli, moduli ...

 

FO spojnice

 

FO spojnice

 

FO Zidne Optičke Kutije

 

FO Zidne Optičke Kutije

 

FO razvod unutar objekta

 

FO razvod unutar objekta

 

FO utičnice

 

FO utičnice

 

19" rack ormani

 

19" rack ormani

 

Stanski razvodni ormani

 

Stanski razvodni ormani

 

Alat i Test oprema

 

Alat i Test oprema

 

CATV oprema

 

CATV oprema

 

 

 

 

 

linija

Copyright © NET 018    •    Pravila korišćenja    •    Vrh strane  

 

 

 

 

 

 

 

net, 018, net018, niš, nis, srbija, serbia, plantronics, mobilni, mobile, headsets, bluetooth, slušalice, reichle, massari, masari, r&m, Reichle & De-Massari, netgear, eaton, allied telesys, simon, connect, konekt, simonconnect, simonkonekt, elektroinstalaciona, uređaji, uređaji, prodaja, elektro, komunikaciona, pasivna, aktivna, oprema, računarske, mreže, mrežna, računari, kablovi, instalacije

 

NET 018 (NIŠ): Elektro-komunikaciona oprema i oprema za računarske mreže. Nudimo opremu vrhunskog kvaliteta, renomiranih svetskih proizvođača, po povoljnim cenama. Pasivna komunikaciona oprema, aktivna komunikaciona oprema, elektroinstalaciona oprema. Reichle & De-Massari, Netgear, Eaton, Allied Telesis, Panduit, Teldor, Conteg, Canovate, Maxline, Linksys, Telsey, Simon Connect, Univolt